Menu Zavřeno

Aviator Mostbet hrajte online v České republice

Ahoj všichni. Dnes si povíme, jak hrát Aviator Mostbet. mnoho hráčů říká, že je to nejjednodušší způsob, jak vydělat peníze, ale měli byste být připraveni na nepředvídané okolnosti. abyste se nedostali do nepříjemné situace a vytvořili si stabilní příjem v Aviatoru, přečtěte si tento materiál až do konce a jako bonus se dozvíte o nejlepší strategii pro tuto hru.

ZAHRAJTE SI AVIATOR MOSTBET CZ!

Jak hrát Aviator Spribe Mostbet

Původní verze hry je na stránkách sázkové kanceláře Mostbet CZ. Pokud máte potíže s přístupem na stránky, použijte odkaz na naší stránce nebo použijte VPN.

Přejděte na webové stránky společnosti, zaregistrujte se u Mostbet nebo se přihlaste ke stávajícímu účtu. Při registraci nezapomeňte na promo kód Most bet, který vám pomůže získat zvýšený bonus k prvnímu vkladu a otevřít přístup ke všem exkluzivním akcím kanceláře. Tyto bonusy vám pomohou vydělat snadné peníze, které můžete použít ke hře Aviator.

Hru spustíte kliknutím na tlačítko Aviator v hlavním menu oficiální stránky společnosti nebo napište její název do vyhledávání v sekci casino Mosbet.

Hra Aviator na oficiálních stránkách mostbet

Než začnete hrát, musíte se seznámit s pravidly Aviator Mostbet. Celý smysl hry spočívá v tom, že na začátku každého nového kola vzlétne na obrazovce letadlo. Toto letadlo okamžitě začne stoupat, což se zobrazí jako koeficient.

Úkolem hráče je podat sázku před začátkem kola a následně ji prodat. Výpočet bude proveden podle koeficientu, který byl stanoven v době prodeje. Nabídka rychle roste. Již po 10 sekundách letu dosahuje koeficient 2 a vyšplhání na hodnotu 10 a výše trvá asi 1 minutu.

Pro každé kolo můžete podat 2 sázky prostřednictvím speciálních kuponů, které jsou umístěny ve spodní části obrazovky. V těchto kuponech si můžete pro pohodlí absolvování letu nastavit automatický prodej sazby s určitým koeficientem.

Nastavení nabídek automatického prodeje v aplikaci Aviator nejvíce sázka

Hlavním problémem této hry u sázkové kanceláře Most bet je to, že letadlo může kdykoli vylétnout z radaru. To se může stát s kurzy v rozmezí od 1,01 do 5 000.

Je nemožné předvídat dobu trvání dalšího letu, protože se používá systém Provably Fair. Zaručuje také férovou hru mezi všemi hráči a abyste si v Aviatoru vydělali, musíte se zaměřit na správu vlastní banky, o které si povíme trochu později.

Hra Mostbet aviator CZ ke stažení

Pro sázení na Aviator nemusíte sedět u počítače na plné verzi webu Mostbet aviator. Sázková kancelář vám umožňuje zdarma stáhnout mobilní aplikaci Mostbet pro Android a iPhone. Stačí přejít na webové stránky společnosti prostřednictvím prohlížeče ve vašem mobilním zařízení a budete vyzváni ke stažení instalačního souboru pro váš operační systém. Pokud takovou nabídku neobdržíte, klikněte na obrázek Android nebo IOS v levém horním rohu obrazovky.

Instalace hry Aviator na Android nebo IOS

Pokud při instalaci aplikací narazíte na chyby, přečtěte si celý náš článek o sázkových programech s podrobnými pokyny, jak problémy vyřešit.

V aplikaci Mostbet můžete spustit hru Aviator, která bude totožná s tou v plné verzi stránek. Rozdíl bude pouze v rozlišení obrazovky. Co se týče zbytku – pravidla, kupony, Provably Fair zůstanou stejné.

Mimochodem, pokud nechcete aplikaci stahovat, můžete využít mobilní verzi Mostbet. Jeho prostřednictvím můžete také spustit hru bez jakýchkoliv rozdílů od původní verze.

Online hra – pracovní aviator strategie

Nyní vám povíme o nejlepší výdělečné Aviator strategie, která funguje pomocí statistik. Naštěstí pro nás hra umožňuje zobrazit výsledky předchozích dat. Když se na ně podíváme, vidíme trend – Aviator dává kola s nabídkou 2 nebo více každých 5-7 letů.

Například na obrázku níže můžeme vidět, že za posledních 19 kol letoun letěl téměř polovinu letů s koeficientem vyšším než 2. Také vidíme, že série nízkých letů nepřesáhla 5 kol.

Historie kurzů předchozích her Aviator

Ze zkušenosti můžeme říci, že nejdelší série bez dosažení faktoru 2 není více než 7-8 kol. To umožňuje používat dogon.

Catching up – strategie, při které vsadíme a prodáme, když koeficient dosáhne 2. Pokud sázka prohraje, vsadíme v dalším kole částku dvakrát vyšší než předchozí sázka. A tak sázíme, dokud nedosáhneme koeficientu, který potřebujeme 2. Pokud takovou sázku vyhrajeme, získáme čistý zisk, který pokryje ztráty z předchozích ztrát a dá plus bance ve výši počáteční sázky.

Vezměte prosím na vědomí, že takovou strategii musíte zahájit sázkou, jejíž výše nepřesahuje 1 % z banky. Pokud začnete sázet více, pak když dosáhnete 5-1 iterací, možná nebudete mít dostatek peněz a prohrajete celý bank.

Navíc není nic špatného na tom, když začnete se sázkou menší než 1 % z potu. Pamatujte, že kola v Aviator jdou velmi rychle a nemusíte spěchat. Již po 2 hodinách od začátku hry podle naší strategie se vám může podařit navýšit bank 2krát, ale abyste si byli jisti konstantními výdělky na velkou vzdálenost, vyplatí se prostudovat naše užitečné tipy.

Tipy pro nové hráče – jak vyhrát

Aviator hráče velmi vtahuje, díky čemuž je snadné ztratit koncentraci a zůstat v mínusu. Abyste tomu zabránili, dodržujte následující doporučení:

  1. Netrávte ve hře příliš mnoho času – 1-2 hodiny denně budou stačit k získání slušného zisku. Pokud zůstanete ve hře příliš dlouho, velmi rychle se unaví a ztratíte koncentraci;
  2. Nenechte se vzrušovat a ovládněte svou chamtivost – po rychlém nárůstu v bance budete chtít vydělávat ještě více. Věřte, že je lepší vydělávat pomalu, ale jistě než rychle a riskovat celou banku. V určité chvíli vás vzrušení donutí vsadit více, což bude osudová chyba;
  3. Nezapomeňte na automatický prodej sázky – nezapomeňte použít tuto funkci v kuponu, protože to bude mnohem jednodušší než prodej sázky na vlastní pěst;
  4. Nekupujte hackerské programy a signály na Aviator – takové programy prodávají pouze podvodníci. Kvůli technologii Provably Fair je nemožné hacknout a předpovědět výsledek dalšího kola. Navíc za používání programů třetích stran má sázková kancelář právo vás zablokovat bez práva na obnovení.

ZAHRAJTE SI AVIATOR MOSTBET CZ!

Jak vidíte, v Mostbet Aviator není nic složitého a hned teď můžete přejít na webovou stránku sázkové kanceláře, kde si můžete vyzkoušet ruku a vydělat snadné peníze. Nezapomeňte se zaregistrovat pomocí našeho propagačního kódu, který vám poskytne další bonusy. S nimi budete moci úspěšně začít a my vám v tom přejeme hodně štěstí!