Menu Zavřeno

Technická podpora Mostbet a kontakty

Mostbet je známá sázková kancelář, která poskytuje širokou škálu služeb v oblasti sázení a hazardních her. Jako každá služba se však i Mostbet může setkat s technickými problémy nebo problémy ze strany uživatelů. K vyřešení těchto problémů existuje několik komunikačních kanálů s technická podpora společnosti.

Jak kontaktovat technickou podporu Mostbet?

Společnost chápe důležitost technická podpora a vytvořila obrovský personál, který klientům společnosti umožňuje výběr z velkého množství komunikačních kanálů. S každým z nich se můžete seznámit v sekci kontakty, která je k dispozici ve spodní části webu. Tým podpory vám rád zodpoví jakékoli dotazy týkající se funkčnosti stránek, problémů a mnoho dalšího, včetně otázek týkajících se rulety Mostbet nebo sekce TOTO.

kontakty Mostbet

Online chat

Nejjednodušší způsob, jak kontaktovat technická podpora, je napsat do online chatu. Chcete-li jej otevřít, stačí kliknout na tlačítko umístěné v pravém dolním rohu obrazovky. Poté se můžete seznámit se seznamem nejoblíbenějších otázek. Tento seznam může popisovat váš problém i jeho řešení.

Pokud tomu tak není, pak klidně napište svůj dotaz a poté jej vložte do dialogu. Online chat je k dispozici v mobilní aplikaci i na webových stránkách. Během jedné minuty se do konverzace zapojí operátor a poskytne podrobné pokyny, jak problém vyřešit. Stojí za zmínku, že operátor s vámi zůstane, dokud nebude problém přehrávače vyřešen.

online chat Mostbet

Telefonní linka

Mezi možnostmi komunikace nenajdete číslo horké linky. Faktem je, že se společnost rozhodla od takovéto podpůrné služby upustit a nesestavovat personál operátorů, kteří by mluvili česky.

Když se nad tím zamyslíte, opravdu to nedává smysl. Čekání na odpověď při držení telefonu u ucha je minulostí. Je mnohem jednodušší použít výše popsanou možnost nebo vybrat kontakty, o kterých budeme hovořit později.

Messengery

Sázková kancelář je aktivní na sociálních sítích. Proto tam můžete také kontaktovat operátora, aby váš problém popsal a vyřešil. Můžete například sledovat odkaz na webovou stránku v Telegramu a spustit robota, který vám umožní psát zprávy.

Stejná možnost funguje v aplikaci Whats, stejně jako Instagram. Mimochodem, na sociálních sítích si můžete přečíst firemní zprávy a někdy získat bezplatné propagační kódy. Tak toho určitě využijte.

E-mailová adresa

Stránka poskytuje dvě e-mailové adresy Mostbet. Každý z nich je vytvořen k řešení konkrétních problémů:

  1. [email protected] – zde můžete klást obecné dotazy;
  2. [email protected] – přes tuto adresu probíhá ověření uživatele a jsou také vyřešeny problémy s platbou prostředků.

Nezapomeňte však, že čekání na odpověď pomocí těchto možností může trvat asi den. E-mail tedy nelze nazvat rychlým řešením problému.

Formulář pro zpětnou vazbu

Poslední možností, kterou můžete využít a nechat si poradit od sázkové kanceláře, je vyplnění formuláře zpětné vazby. Je k dispozici i v sekci kontakty a stačí uvést svůj kontakt, na který bude odpověď, a napsat svůj požadavek.

V podstatě se tato možnost neliší od předchozí. Má stejnou dobu odezvy, ale je to jednodušší a pohodlnější možnost komunikace.

Nyní víte, jak kontaktovat technickou bezpečnostní službu. S případnými dotazy doporučujeme kontaktovat operátora, aby se předešlo problémům v budoucnu. Přejděte na webovou stránku nejvěrnějšího bookmakera právě teď!