Menu Zavřeno

Přehled online pokeru

Poker je jednou z nejpopulárnějších karetních her na světě. A to je přesně to, co vám umožňuje vydělávat peníze ve skutečných i online kasinech. Dnes vám řekneme, jak hrát poker, jaké druhy této hry existují a co potřebujete vědět, abyste na ní vydělali dobré peníze.

Jak hrát poker na Mostbet?

Chcete-li začít hrát poker, musíte přejít na webovou stránku sázkové kanceláře Mostbet a zaregistrovat se. Dále proveďte vklad a poté vyberte režim karetní hry, který chcete hrát.

Na výběr je poker v podobě automatů a také hry proti virtuálním protivníkům. Tento typ hry najdete v sekci kasino. Pokud si ale chcete vyzkoušet své síly v boji proti skutečným hráčům, pak přejděte do pokerové sekce, která se nachází v hlavním menu webu.

poker Mostbet

Poté můžete vybrat tabulku. Všechny stoly se od sebe liší typem pokeru. Můžete si například vybrat Hold’em nebo Omaha a také si pro sebe vybrat stůl s určitým počtem hráčů, výší vstupní sázky a dalšími parametry. Před hraním však doporučujeme přečíst si naše tipy, které vám pomohou začít.

Snižte rozsahy před flopem

Organizace preflop range nemůže být v dnešní době jednodušší a je to také snadný způsob, jak si dát celou hru do pořádku. Můžete si najít ruční grafy vytvořené profesionály a začít se jich držet. Jedinou překážkou může být vaše nejistota a nedostatek disciplíny.

A pokud mluvíme o aplikačních scénářích, pak v online pokeru je třeba na to dávat velký pozor ve chvílích, kdy máte mrtvou kartu, downswing a málo stolů. Není třeba tlačit na štěstí, lepší je podívat se na taktiku ostatních a zkusit hrát spíše do hloubky než do šířky.

Neměňte strategii a řízení na vzestupu

Tato rada ve skutečnosti znamená, že se nenecháte zavalit úspěchem. Držte se svých strategií a řízení i ve chvílích, kdy máte štěstí a máte jasný vzestup. Těžko se to textem popisuje, ale v takových chvílích hrát poker je potřeba stále působit klidně a nenechat se unést vzrušením.

Hrajte pasivně svou střední rukou

Velké poty zřídkakdy vyhrají průměrné handy. Často se v pokeru používají jako hlavní metoda lapače blafů a také jako posílení kontroly. Pasivní používání prostřední ruky je pouze součástí dobré strategie, ale ne jejím základem.

Vždy hrajte s výhodou

Vybírejte si spíše slabé soupeře, než se pokoušejte zvyšovat své limity a buďte vždy na pokraji zkušených. Psychologie je v takových hrách nesmírně důležitá a poker není výjimkou. Tím, že se vyhnete momentům, kdy máte proti běžným hráčům náskok, zůstanete v pohodě a energičtější v mnohem ziskovějších zápasech.

Hrajte silné ruce

Pokud máte silnou ruku, neměli byste se omezit a být přehnaně opatrní. Naopak, hlavním cílem je zde nafouknout bank, takže sázejte a zvyšujte své sázky. Tah se silnou kombinací můžete předat pouze v případech, kdy váš soupeř může mít karty bez hodnoty zobrazení.

Rovnováha mezi hrou a cvičením

Teorii bez praxe není potřeba věnovat příliš mnoho času, protože si tak nic nevyděláte. A také byste se neměli úplně poddat praxi bez teorie, protože tak přijdete o všechno. Vždy by však mělo být více hraní než učení. To vám umožní lépe porozumět celé struktuře online pokeru, což znamená, že začnete vydělávat peníze rychleji. Doporučujeme 70% praxe a 30% studium, ale zde si distribuci můžete zvolit sami.

Odmítněte přihazovat, pokud nevíte nebo si nejste jisti

Vždy sledujte tabuli. Ve hře hrát poker je to nutné, abyste na riveru – otevření poslední karty – pochopili poměr sil. V této fázi je vše docela jednoduché: buď máte silnou kombinaci a sázíte, nebo blafujete, nebo prohráváte. A abyste se vyhnuli druhému výsledku, musíte pochopit, jaká bude vaše sázka na riveru. Pokud nerozumíte, nemusíte sázet.

Nespěchej

Zjevné, ale zároveň důležité doporučení, na které mnoho lidí zapomíná. A týká se to nejen unáhlených akcí, ale i nervů. Čím déle sezení trvá, tím více se zvyšuje napětí. A nervózní jsou i zkušení hráči, ale začátečníci obzvlášť, takže není třeba propadat emocím. V průběhu hry již nemáte mnoho akcí, které byste mohli provést, takže v online pokeru byste rozhodně neměli dělat chyby.

Neblafujte na riveru s A-high

Mnoho nových i zkušených hráčů dává přednost taktice blafování, když přijde na river. To je chyba, která by se neměla dělat, už jen z toho důvodu, že nejste jediní, kdo o tom ví. A-high hand má dobré šance i při nevydařeném tahu. A začít blafovat je ze strategického hlediska prostě unáhlený krok.

Downswing

Toto je poslední doporučení, které je relevantní jak pro začátečníky, tak pro profesionální hráče, kteří chtějí hrát poker. Vždy dojde k selháním a někdy dojde k řadě selhání, kterým se nelze vyhnout. Co však odděluje silného hráče od slabého, je to, jak se s těmito selháními vypořádá. A přítomnost takové fáze je třeba hodnotit jako šanci přehodnotit všechny své znalosti a styl hry.

Typy her

Mostbet neomezuje hráče na jeden typ pokeru. Můžete si vybrat z následujících typů:

  • Hold’em;
  • Omaha;
  • 5 karet. Omaha;
  • Triton Short Deck Hold’em.

A přitom vždy existuje možnost, že firma přidá nové. Popularita pokeru mostbet roste a není jediný náznak uzavření této sekce. Po zvládnutí pokeru můžete zkusit hrát další hry, například ruletu nebo blackjack.

Uvítací bonus

K pokeru mostbet můžete získat uvítací bonus, který vám poskytne:

  • 125 % prvnímu z prvního vkladu;
  • 250 + 30 roztočení zdarma za registraci a doplnění účtu.

Aktivovat jej můžete ihned po registraci. Chcete-li to provést, stačí dobít svůj účet a poté vyhrát peníze zpět. Peníze získané z bonusu lze použít při hraní pokeru.

Online poker

Pokud se zde budeme bavit o tom, jak se hraje hrát poker, tak vše probíhá extrémně jednoduše. Jakmile přejdete na pokerovou stránku, musíte provést následující:

  1. Rozhodněte se o typu sezení – k dispozici jsou pokladny, turnaje, Sit & Go a rapid;
  2. Vyberte typ hry, bank a počet hráčů;
  3. Najděte správnou místnost – každá má jiný minimální a maximální buy-in;
  4. Začněte hrát.

hrát poker na Mostbet

Můžete si také prohlédnout historii svých her a množství prohraných a vyhraných peněz. To vám pomůže udržovat lepší statistiky. 

Měl bych hrát poker na Mostbet?

Společnost Mostbet i přes to, že je bookmakerem, dokázala dobře implementovat online poker. Již nyní je tato pokerová herna označována za jednu z nejúspěšnějších a nejsměrodatnějších na internetu. Je to z velké části kvůli bezpečnosti uživatelů a zárukám fair play.

Jsme si jisti, že byste měli hrát poker, zvláště pokud rozumíte pravidlům a milujete tuto hru. Přejděte tedy na webovou stránku Mostbet a zaregistrujte se, abyste získali své první výhry ještě dnes.